Ercsi,Rákóczi út 25.

Karosszéria lakatos állásajánlat

Az Autócentrum Szabó Kft. immár 30 éve áll ügyfelei szolgálatában, a minőségi autókereskedelmet képviselve. Cégcsoportunk 11 márka hivatalos forgalmazója és márka szervizeként, a minőségi szolgáltatás környezetét teremti meg partnerei részére. Amennyiben szeretnéd szakmai tudásodat barátságos munkahelyi légkörben, egy profi csapat tagjaként kamatoztatni, légy aktív részese sikereinknek és jelentkezz hozzánk az alábbi munkakörre:

Főbb feladatok, munkák:
  • Hibafeltárás
  • Sérült személy -és tehergépjárművek karosszéria javítása
  • Sérült elemek bontása, összeépítése és felszerelése
  • Lakatos -és hegesztő munkák elvégzése
  • Karosszéria fényezése

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakmai végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Elhivatottság a szakma iránt
  • Hasonló munkakörben eltöltött munkaviszony
  • Az alábbi márkák közül szerzett tapasztalat: Alfa Romeo, Dacia, Fiat, Ford, Jeep, Renault, Suzuki

Amit kínálunk:
  • Munkakörnek megfelelő versenyképes fizetés
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kiszámítható munkaidő: H-P 8:00-17:00-ig
  • Szakmai fejlődési lehetőség (hatósági és importőri tanfolyam)
  • Ideális munkakörnyezet, szerszámok, munkaruha biztosítása
  • Kivehető éves szabadság, próbaidő alatt is
  • Előre lépési lehetőség
  • Segítség a rendszerek megismerésében, megtanulásában
  • Kollégákkal közösen eltöltött 1 órás ebédidőt
  • Pontos fizetésnap minden hónapban

Munkavégzés helye: H-2030 Érd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre szíveskedjék elküldeni:
karrier@autocentrumszabo.hu