Ercsi,Rákóczi út 25.

Munkatársat keresünk logisztikai/pénzügyi ügyintéző pozícióba

Az Autócentrum Szabó Kft. immár 30 éve áll ügyfelei szolgálatában, a minőségi autókereskedelmet képviselve. Cégcsoportunk 13 márka hivatalos forgalmazója és márka szervizeként, a minőségi szolgáltatás környezetét teremti meg partnerei részére. Amennyiben szeretnéd szakmai tudásodat barátságos munkahelyi légkörben, egy profi csapat tagjaként kamatoztatni, légy aktív részese sikereinknek és jelentkezz hozzánk.

Főbb feladatok, munkák:
  • EKÁER készítés
  • Gépjárművek beszerzése és beérkeztetése, szállítólevelek kezelése
  • Sérült autók dokumentálása, javításának rendszer szintű nyomon követése
  • Bejövő gépjármű számlák rögzítése, egyéb bejövő számlák jóváhagyása
  • Okmányirodai ügyintézéshez kapcsolódó dokumentumok rögzítése
  • Kimutatások készítése
  • Egyéb logisztikai és pénzügyi feladatok ellátása
  • Társosztályokkal való napi kapcsolattartás

Álláshoz tartozó elvárások:
  • Azonos munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • MS Office rendszerek magabiztos használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • EKÁER rendszer ismerete

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér és fiatalos csapat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Azonnali munkakezdés
  • Segítség a rendszerek megismerésében, megtanulásában
  • Rendezett irodai környezet
  • Kiszámítható munkaidő H-P 8:00-17:00-ig

Állás, munka területe(i):
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Munkavégzés helye: H-2030 Érd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre szíveskedjék elküldeni:
karrier@autocentrumszabo.hu

Kérjük válasszon telephelyet!
Cím
2030 Érd, Kis-Duna utca 7-9.
Telefon
Nyitva tartás
Értékesítés:
Hétfő-Péntek: 08:00-17:00
Szombat: 09:00-13:00
Vasárnap: Zárva

Szerviz/Alkatrész:
Szombat-Vasárnap: Zárva